Využijte naší nabídky pronájmu prostor....

Pronájem prostor

Hledáte místo pro Vaše aktivity? Chcete pořádat workshopy, semináře, kurzy, lekce jógy apod.? Můžeme Vám nabídnout nádherné útulné prostory přímo v historickém centru Brna. 

Zázemí se skládá z prostorné vstupní místnosti, která je z poloviny využita jako kuchyň. Zde je možné odložit si oblečení, převléknout se, posedět, spočinout u kávy, čaje apod. Je tedy možné ji využít i jako čekárnu. 

Samotná místnost je veliká cca 45 m2. Je možné využít matrace, polštáře, karimatky, deky, židle se sklopným stolkem. Lze zařídit také dataprojektor, flipchart a jiné potřeba, a to vždy na základě konkrétní dohody a přání.

Kuchyň je vybavena základním nádobím (hrnky a sklenky několika velikostí, talíře, misky, příbory). Součástí je přístroj přípravu kávy/espressa DeLonghi, rychlovarná konvice, malá lednička. Po domluvě je možné využít také mikrovlnku. Čaj, káva, cukr, mléko je k dispozici dle domluvy.


1 hodina

s možností využití kuchyňky

300 Kč

 1 den

s možností využití kuchyňky, bez cateringu

2200 Kč

1 den exclusive

Ideální pro firmy, velmi komfortní. S možností využití kuchyňky, včetně cateringu, dataprojektoru, židlí se sklopnou opěrkou na psaní, flipchartu a fixů. Popř. dalších speciální pomůcek dle domluvy.

5500 Kč

Víkend (so - ne celé dny)

s možností využití kuchyňky, bez cateringu

4400 Kč


Ceny jsou smluvní dle konkrétní domluvy s klientem. Ceny jsou včetně DPH.