Mgr. Martin Hofman

Psycholog, biosyntetický terapeut, lektor            

                                                                               Aktuálně nepřijímám nové klienty z důvodů naplněné kapacity.

Žiji a pracuji nedaleko Brna, ale konzultace nabízím i v Praze, kde bývám k dispozici pravidelně každý týden. Mými klienty jsou nejčastěji dospívající a dospělí. Rád pracuji s lidmi motivovanými k osobnímu růstu, rozvoji a sebezkušenosti.

V individuální práci se věnuji především tématům vědomého osobního růstu, propojení těla, prožívání a mysli, integraci psychospirituální zkušenosti, psychosomatice, a také úzkostným a neurotickým potížím, traumatu a posttraumatu.

Lektorsky se věnuji seberozvojovým programům, vzdělávacím kurzům a také diagnostické a terapeutické práci se školními třídami. Odborně se zajímám a věnuji aplikaci metod a teorie biosyntézy do školství - práce s dětmi a dospívajícími.

V terapeutické práci mám rád tvořivost, zaměřuji se nejen na mluvení s klientem, ale také na to, co cítí ve svém těle, jak se mu dýchá, mluví, pohybuje. Můžeme pracovat s pohybovými experimenty, s bezpečnými tělovými cvičeními a technikami, s vnitřními obrazy, imaginacemi, sny, sebevyjádřením prostřednictvím hlasu, barev, pohybů či tance.

Mým terapeutickým záměrem bude v duchu biosyntézy integrace, propojení základních částí našeho bytí, tzv. životních proudů - myšlení, prožívání, naší tělesné skutečnosti i spirituální části. Spirituální nemusí pro každého znamenat náboženské, jde také o vůli žít, smysl své existence - života, témata lidské i naší vlastní smrti, konečnosti - nekonečnosti, přesahů...

Kontakt:

mail:: martin.therapies@gmail.com

tel:: 604 270 894