Mgr. Markéta Charvátová

biosyntetická terapeutka, supervizorka, lektorka, hipoterapeutka

členka Českého institutu pro biosyntézu (ČIB), České asociace pro psychoterapii (ČAP), Evropské asociace pro psychoterapii (EAP)

Ve své praxi terapeutky se nejčastěji potkávám s dospělými lidmi, kteří hledají cesty k sebepoznání a osobnímu růstu, ale třeba také k porozumění psychosomatických projevů vlastního těla. Tělo je vždy přítomno. Přestože se zrovna nedotýkáme nebo nehýbeme, neznamená to, že se s tělem nic neděje. Zvědomování a zcitlivění se na tělesné a emoční projevy a následné porozumění je základ pro lepší život a harmonii. 

Práce s tělem mě dovedla až ke koním jejich terapeutickému využití. Nově tedy nabízím také terapii s koňmi (samostatně nebo jako doprovodnou aktivitu) pro široké spektrum obtíží dospělých i dětí (zejména úzkostné stavy, poruchy učení, pozornosti, PTSD a jiné).

Mou snahou je být dobrým průvodcem klienta na cestě sebepoznání tak, aby mohl potkat své vnitřní zdroje, bezpečně se jim přiblížil a uměl najít dobrý způsob, jak je pro sebe využít. Věřím v laskavost slova, moudrost těla a jeho sebeúzdravné tendence.

Absolvovala jsem výcvik v biosyntetické psychoterapii (www.biosynteza.cz) a EMDR metodě (www.emdr.cz), výcviku Hiporehabilitace v psychologii a psychiatrii.

Aktuálně jsem frekventantkou výcviku Českého institutu pro supervizi (ČIS).

Kontakt: 

mail:: marketa.charvat@gmail.com

tel:: 604 360 402

Ceník:                                                                                                           

individuální konzultace/supervize......................... 1400,-/50 min.        

výcviková terapie (biosyntéza)...............................1200,-/60 min.         

hiporehabilitace (ranč Rousínov).............................1500,-/60 min.